Pakalpojumi

ATKLĀTNES no mūsu noliktavas AR IEDRUKU

Piedāvājam iedrukāt mūsu krājumā esošās kartiņās Jūsu izvēlētu apsveikuma tekstu un logo. Iespējams izvēlēties arī krāsainas aploksnes no dizaina papīra

Lai noteiktu pakalpojuma cenu, jāzina kartiņu daudzums un drukājamo krāsu skaits. Pēc tekstu saņemšanas iesniedzam Jums vairākus dizaina variantus, saskaņojam ar Jums, ja nepieciešams, koriģējam. Pasūtījumu izpildām līdz 5 darba dienu laikā. (Logotipus lūdzam iesniegt .ai, .eps, .pdf vai .cdr formātā)

Ja vēlaties iedruku gatavajās atklātnēs, lūdzam rakstīt uz e-pastu atklatnes@atklatnes.lv vai zvanīt pa tālruni +371 29244709.

 

Individuāli izstrādātas ATKLĀTNES un KALENDĀRI

Ja vēlaties iepriecināt saņēmējus ar neordināru apsveikumu, piedāvājam sagatavot tieši Jūsu vēlmēm atbilstošas oriģināla dizaina ATKLĀTNES, KALENDĀRUS un ALBUMUS, izmantojot oriģinālas idejas un nestandarta materiālus.

Mēs kopīgi ar Jums apspriežam produkta saturu, mērķi, idejas un to īstenošanai nepieciešamo budžetu un kopīgi nonākam pie vēlamā rezultāta.

 

 


Mūsu pamata prasmes ir dizaina izstrāde un profesionāla fotogrāfija, ko daudzus gadus izmantojam visdažādāko reklāmas projektu īstenošanā. Iespieddarbi, prezentāciju materiāli un dažādi vizuāla satura projekti ir mūsu ikdienas darbs, kurā labprāt ar Jums sadarbosimies.
  • Visa
  • MasterCard
  • Amex
  • PayPal